Menu
Vereniging Trainingen Media VNVA events

Coaches

De VNVA heeft de professionele coaches op de website getoetst op de volgende criteria:

  • afgestudeerd als arts, onderschrijven van de VNVA-doelstellingen en lid van de VNVA
  • affiniteit met de doelgroep en haar specifieke problematiek
  • relevante opleiding en/of ervaring als coach
  • bereidheid mee te werken aan een geanonimiseerde evaluatie van de coachingstrajecten van onze leden

Voor meer informatie betreffende specifieke deskundigheden, voorwaarden en tarieven verwijzen wij naar het mailadres en/of de eigen website van de coaches.

CoachSpecialismeLocatieE-mailadres
Mevr. dr. G.P.M. AssenPsychiatrie Arnhemgpmassen@xs4all.nl
Mevr. drs. R. (Reina) BakkerVerloskunde en gynaecologieVoorburgbakker-r@xs4all.nl
Mevr. dr. J.A.M. de Boer Lelystadinfo@zielenzorg.nl
Mevr. S.E. BooijPsychiatrie Oegstgeestsebooij@gmail.com
Mevr. K. van den Brekel - DijkstraHuisartsgeneeskunde Utrechtfamvandenbrekel@hotmail.com
Mevr. A.G.E. van DamHuisartsgeneeskunde Rijswijkangelique@avdcoaching.com
Mevr. dr. G.H. FijtenHuisartsgeneeskunde
Mevr. E. Floor
Mevr. A.M. HinzePsychiatrie Amsterdaminfo@annahinzecoaching.nl
Mevr. Drs E. Jacobs MPHArtsTilburgelisabethjacobs@kpnmail.nl
Mevr. A.H. LantingHuisartsgeneeskundeSon en Breugelanhlanting@gmail.com
Mevr. F.M.J.G. MartensHuisartsgeneeskunde Maastrichtfloormartens9@gmail.com
Mevr. M.Th. MastboomHuisartsgeneeskunde Amsterdamm.t.mastboom@kpnplanet.nl
Mevr. S.W. MogendorffHuisartsgeneeskunde
Mevr. E.M.A.M. PelzerPsychiatrie
Mevr. S.M.E. van RhijnHuisartsgeneeskundeAmsterdamlvr49@xs4all.nl
Mevr. drs. M. de Roos - Norden
Mevr. M. SchaafHuisartsgeneeskunde Groningenschaaf@buikema-belastingen.nl
Mevr. M.A.J. Sol - van BerloArts Eindhovenmiasol@dse.nl
Mevr. I. VaderOnbekendDen Burginavader@icloud.com
Mevr. E.K. de WildeHuisartsgeneeskunde Amsterdamelsbeth_dewilde@hetnet.nl
Mevr. W.A.J.J. Willems Amsterdamwilwillems@hotmail.com
Mevr. dr. Y.H.W.M. WinantsHuisartsgeneeskunde Maastrichtyvonne.winants@hag.unimaas.nl
Sluiten
X Zoek