Menu
Vereniging Trainingen Media VNVA events

Coaches

De VNVA heeft de professionele coaches op de website getoetst op de volgende criteria:

  • afgestudeerd als arts, onderschrijven van de VNVA-doelstellingen en lid van de VNVA
  • affiniteit met de doelgroep en haar specifieke problematiek
  • relevante opleiding en/of ervaring als coach
  • bereidheid mee te werken aan een geanonimiseerde evaluatie van de coachingstrajecten van onze leden

Voor meer informatie betreffende specifieke deskundigheden, voorwaarden en tarieven verwijzen wij naar het mailadres en/of de eigen website van de coaches.

CoachSpecialismeLocatieE-mailadresWebsite
Mevr. dr. G.P.M. AssenPsychiatrie Arnhemgpmassen@xs4all.nl
Mevr. dr. J.A.M. de Boer Verloskunde en gynaecologieLelystadinfo@zielenzorg.nlzielenzorg.nl
Mevr. S.E. BooijPsychiatrie Oegstgeestinfo@booijconsultancy.nl
booijconsultancy.nl
Mevr. K. van den Brekel - DijkstraHuisartsgeneeskunde Utrechtfamvandenbrekel@hotmail.com
Mevr. A.G.E. van DamHuisartsgeneeskunde Rijswijkangelique@avdcoaching.comavdcoaching.com
Mevr. dr. G.H. FijtenHuisartsgeneeskunde gfijten@ziggo.nl
Mevr. E. Floor HuisartsgeneeskundeGroningeneveline@specialistencoach.nlspecialistencoach.nl
Mevr. F.M.J.G. MartensHuisartsgeneeskunde Maastrichtfloormartens9@gmail.commartensmediation.nl
Mevr. M.Th. MastboomHuisartsgeneeskunde Amsterdamm.t.mastboom@kpnplanet.nlcoachesvoormedici.nl
Mevr. S.W. MogendorffHuisartsgeneeskundeswmogendorff@yahoo.com
Mevr. E.M.A.M. PelzerPsychiatrie m.pelzer@xs4all.nl
Mevr. S.M.E. van RhijnHuisartsgeneeskundeAmsterdamlvr49@xs4all.nlcoachesvoormedici.nl/lili-van-rhijn
Mevr. drs. M. de Roos - Norden Ouderengeneeskundedrs.m.deroos@gmail.comcoachondermedischgeheim.nl
Mevr. M.A.J. Sol - van BerloArts Eindhovenmiasol@dse.nlbureau-sol.nl
Mevr. I. VaderOnbekendDen Burginavader@icloud.cominavader.nl
Mevr. dr. Y.H.W.M. WinantsHuisartsgeneeskunde Maastrichtyvonne.winants@hag.unimaas.nlpraktijkwavewinants.nl
Sluiten
X Zoek