Aanbieding nieuwe werkagenda RVS
maandag 3 februari 2020 13:30 - maandag 3 februari 2020 15:00Op 3 februari aanstaande presenteren wij de nieuwe werkagenda van de Raad voor Volksgezondheid en Samenleving (RVS) voor 2020-2024. Wij nodigen u van harte uit om bij deze bijeenkomst aanwezig te zijn.
Tijdens de bijeenkomst bieden wij onze werkagenda aan staatssecretaris Paul Blokhuis van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) aan. Ook maken we graag samen met u een vliegende start op enkele van de in de werkagenda opgenomen adviestrajecten, waar wij al de komende maanden mee aan de slag gaan.
Met deze bijeenkomst op uitnodiging leggen wij ook de verbinding tussen u als ‘mee-denker’ bij het totstandkomingsproces van onze nieuwe werkagenda, onze gesprekspartners bij het ministerie van VWS, ons talentennetwerk VeRS, de leden van onze dit jaar opgerichte KennisRing en de raadsleden en staf van de RVS.
Hieronder vindt u meer informatie over de locatie en het programma.
Tijd en locatie
Maandag 3 februari, 14.00 – 15.30 uur, inloop vanaf 13.30 uur.
Theater Diligentia, Lange Voorhout 5, 2514 EA, Den Haag.
Informatie over bereikbaarheid en parkeermogelijkheden vindt u hier.
Programma
13.30 uur | Inloop met koffie en thee |
14.00 uur | Presentatie nieuwe werkagenda door Jet Bussemaker (voorzitter RVS) en Daan Dohmen (raadslid RVS). Aanbieding aan staatssecretaris Paul Blokhuis (VWS). |
14.30 uur | Gesprek en discussie over enkele adviesthema’s uit onze nieuwe werkagenda: hoe maken wij op deze thema’s een vliegende start? Onder leiding van Pieter Hilhorst (raadslid RVS). |
15.30 uur | Mogelijkheid tot informeel napraten met een drankje. |
U kunt zich aanmelden door een mail te sturen aan José van der Starre (evenementen@raadrvs.nl). Hier kunt u ook terecht voor vragen over de bijeenkomst.